Získejte nábytek výhodně

banketová kuchyně divadlo karlín

Chci levně nakoupitVíce informací

Poslední zákazník:

thumb_up

Vybavte vše rychle a jednoduše

Stačí najít, párkrát kliknout a vysněný nábytek je na cestě k Vám.

shopping_basket

Rozmanitý výběr

Na výběr máte ze stovky sestav i jednotlivých modelů nábytku různého složení i barev.

Výběr platby dle potřeby

Nabízíme Vám několik možností platby. Vyberte si formu platby, která Vám nejvíce vyhovuje.

Prostory | Banket catering

Divadlo Metro se nachází přímo v pasáži paláce METRO na Praze 1. Prostory divadla jsou velmi variabilní a umožňují různé formy uspořádání. Kromě konferencí, firemních akcí, rautů, seminářů, módních přehlídek apod., nabízí také atraktivní představení

eShop -

Praktické balení Vermikulitu. Používá se do pěstebních substrátů venkovních i pokojových rostlin, kterým zabezpečuje dlouhodobé doplňování vláhy i hnojiva rovnou ke kořenům. Neobsahuje chemikálie - 100% přírodní materiál.

Palác Akropolis

ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Kubelíkova 27 130 00, Praha 3 - Žižkov E RECEPCE 9:00-17:00 . T +420 296 330 911

Výdejny radosti |

I když prodáváme pěkný hadry, to nejlepší zažíváme bez nich. Vybírejte online z 250 značek, zkoušejte v kabinkách Výdejen radosti a plaťte až po vyzkoušení. Změňte s námi svět nakupování a dobře se u toho bavte.

Katalog -

Výrobce kuchyňských dvířek a deskových materiálů. Do sortimentu patří kuchyňská dvířka, protipožární materiály Grenamat.

Restaurace Karlín

Restaurace Karlín V dubnu roku 2012 jsme otevřeli naší vlajkovou restauraci a v roce 2015 jsme otevřeli restauraci v Karlíně na jejíž stránkách se nyní nacházíte. Podtitul naší restaurace je popsaný jako "nejen vegetariánská".

LidlČeská republika – jednička v čerstvosti -

Jsmeřetězec prodejen s potravinami ale i spotřebním zbožím. Pravidelně máme v nabídce tematické týdny národních kuchyní. Velkou část výrobků prodáváme pod vlastními značkami.

In Loco, Praha, Karlín, Sokolovská 32, restaurace |

Náš restaurant nabízí poctivou českou a mezinárodní kuchyni, dále různé speciality z grilu, saláty a těstoviny. Vaříme z čerstvých surovin od českých dodavatelů. Čepujeme kvalitní české pivo Budweiser Budvar. Podrobné informace o restauraci In Loco.

Sushi bary Karlín |

Karlín je jednou z nich. Víme, kde na vás čekají ty nejlepší speciality z vámi vybrané kuchyně. Jednoduše si rezervujte stůl a sbírejte kredity i v městské části Karlín. Restaurace jsou tu v hojném počtu a těší se na vaši návštěvu. Do jakých gastrono

Uživatel: Maráček |

Informační a publicistický portál o divadle: informace, recenze, hodnocení, ankety, diskuse, blogy, odkazy, přehledy v dynamickém balení.