Tescoma napařovací hrnec PURITY MicroWave


Tescoma Napařovací hrnec PURITY MicroWave

Tescoma Napařovací hrnec PURITY MicroWave

✅Unikátní napařovací hrnec do mikrovlnné trouby PURITY MicroWave je vynikající pro snadné a rychlé vaření v páře i ohřívání a rozmrazování pokrmů v mikrovlnné troubě. Napařovací hrnec PURITY MicroWave je vyroben revoluční technologií nanoCARE a má řadu jedinečných vlastností. Záruka 3 roky...Tescoma napařovací hrnec PURITY MicroWave

Vaření | Nádobí | Hrnce

✅Unikátní napařovací hrnec do mikrovlnné trouby PURITY MicroWAVE je vynikající pro snadné a rychlé vaření v páře i ohřívání a rozmrazování pokrmů v mikrovlnné troubě.   V čem napařovací hrnec PURITY MicroWAVE vyniká?   Napařovací hrnec PURITY MicroWave je vyroben revoluční technologií nanoCARE a má řadu jedinečných vlastností.   NEVSTŘEBÁVÁ PACHY POKRMŮ Při přípravě a skladování aromatických pokrmů, např. pokrmů s česnekem, větším množství cibule, rybích pokrmů apod. nádobí PURITY MicroWAVE nevstřebává jejich intenzivní aroma a po opláchnutí není cítit.   NEZABARVUJE SE Intenzivní barviva přirozeně obsažené v mrkvi, paprikách, rajčatech, kari koření apod. lze snadno opláchnout, nádobí PURITY MicroWAVE barvy z pokrmů neabsorbuje.   JE ANTIBAKTERIÁLNÍ Nádobí PURITY MicroWAVE zabraňuje tvorbě bakterií při přípravě i skladování pokrmů, např. mléčných pokrmů, vaječných pokrmů atd.   PO POUŽITÍ STAČÍ BEZ SAPONÁTU OPLÁCHNOUT Nádobí PURITY MicroWAVE stačí po použití krátce opláchnout pod tekoucí vodou, mastnota a ostatní nečistoty se z povrchu nádobí snadno spláchnou, není třeba používat saponáty ani nádobí mýt v myčce.  Nádobí PURITY MicroWAVE je EKOLOGICKÉ, šetří čas, energii, peníze i přírodu.   Jaké má napařovací hrnec PURITY MicroWAVE další výhody?   speciální poklop napařovacího hrnce má pro bezpečné použití v mikrovlnné troubě otvory pro páru   prostorná nádoba je opatřena napařovacím sítem   s originálními recepty na zeleninové plátky vařené v páře, lososa vařeného v páře a kynuté knedlíčky plněné čokoládou.   Materiál: špičkový plastový materiál s revoluční povrchovou úpravou nanoCARE. Údržba: po použití stačí bez saponátu opláchnout, není potřeba mýt v myčce. Záruka: 3 roky. ..


Tescoma napařovací hrnec PURITY MicroWave 2,75 (55%) 26 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma naparovaci hrnec purity microwave obsahuje 2 produkty.


Sociální sítě
facebook youtube
Hledáte tescoma napařovací hrnec purity microwave? Poradíme jak vybrat Tescoma napařovací hrnec PURITY MicroWave, z výběru eshopů.
© 2021Kontakt