Tescoma Souprava olej a ocet VITAMINO


Tescoma Souprava olej a ocet VITAMINO

Kuchyně a jídelna | Pomůcky do kuchyně | Kořenky

✅Nádoby na olej a ocet jsou vyrobeny z prvotřídního borosilikátového skla, které je tenkostěnné, zcela čiré, přitom ale vysoce odolné. Nádoba na olej má silikonovou nálevku a víčko v zelené barvě olivového oleje, nádoba na ocet v temně rudé barvě balsamikového octa, plastová víčka dobře těsní a ochrání olej i ocet před nečistotami. Nádoby na olej a ocet jsou pro bezpečné přenášení uloženy v praktickém stojánku. Souprava olej a ocet VITAMINO je ideální pro domácí i venkovní stolování. Nádobu na olej můžete použít se samostatně dodávaným vyluhovacím sítkem VITAMINO pro přípravu oleje ochuceného bylinkami nebo kořením..Tescoma souprava olej a ocet VITAMINO 250 ml

Tescoma souprava olej a ocet VITAMINO 250 ml

✅Moderní souprava pro podávání oleje a octa při stolování.    V ČEM SOUPRAVA OLEJ A OCET VITAMINO VYNIKÁ?   Nádoby na olej a ocet jsou vyrobeny z prvotřídního borosilikátového skla, které je tenkostěnné, zcela čiré, přitom ale vysoce odolné. Nádoba na olej má..


Tescoma Souprava olej a ocet VITAMINO 2,75 (55%) 26 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma souprava olej a ocet vitamino obsahuje 2 produkty.


Sociální sítě
facebook youtube
Hledáte tescoma souprava olej a ocet vitamino? Poradíme jak vybrat Tescoma Souprava olej a ocet VITAMINO, z výběru eshopů.
© 2021Kontakt