Tescoma Razítko na sušenky DELÍCIA, 6 party dekorů


Tescoma Razítko na sušenky DELÍCIA, 6 party dekorů

Nábytek | Bytové doplňky a dekorace | Doplňky do kuchyně | Pečení | Vykrajovátka

✅Víte, proč patří křehké máslové nebo kakaové sušenky mezi nejvděčnější cukrovinky? Perfektně se totiž hodí pro celou řadu příležitostí - jsou skvělým pohoštěním pro nečekanou návštěvu a přijdou vhod jako sladké zakousnutí v pauze na kávu nebo čaj, ke kterým se pro svou jemnost ideálně hodí. Poslouží i jako lahodná tečka za dobrou večeří a zbožňují je dospělí i děti bez rozdílu věku. Sušenkám zkrátka nikdo neodolá. Proto je fajn mít doma vždy nějaké po ruce. Pokud sušenky nestihnete koupit, nebo je jako správná hospodyně chcete mít čerstvé, bez éček a za zlomek ceny těch kupovaných, vyrobte si vlastní domácí sušenky! Tyto pomocníci zvládnou toho mnohem víc než pouhá tiskátka na těsto. Tvoří je razítko s integrovaným zásobníkem, ve kterém najdete šest snadno vyměnitelných raznic s originálními motivy, a praktické kruhové vykrajovátko. Tato vychytaná a navíc elegantní souprava vám umožní tisknout doma dokonalé sušenky.Materiál: kvalitní, mimořádně odolný plast, prvotřídní silikon. Záruka 3 roky..Tescoma razítko na sušenky DELÍCIA, 6 party dekorů

Tescoma razítko na sušenky DELÍCIA, 6 party dekorů

✅Razítka na sušenky DELÍCIA Víte, proč patří křehké máslové nebo kakaové sušenky mezi nejvděčnější cukrovinky? Perfektně se totiž hodí pro celou řadu příležitostí - jsou skvělým pohoštěním pro nečekanou návštěvu a přijdou vhod jako sladké zakousnutí v pauze na kávu nebo čaj, ke kterým se..


Tescoma Razítko na sušenky DELÍCIA, 6 party dekorů 4,75 (95%) 20 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma razitko na susenky delIcia, 6 party dekoru obsahuje 2 produkty.


Sociální sítě
facebook youtube
Hledáte tescoma razítko na sušenky delÍcia, 6 party dekorů? Poradíme jak vybrat Tescoma Razítko na sušenky DELÍCIA, 6 party dekorů, z výběru eshopů.
© 2021Kontakt