TESCOMA zavařovací sklenice s klipem TESCOMA DELLA CASA 1000 ml


TESCOMA zavařovací sklenice s klipem TESCOMA DELLA CASA 1000 ml

Dům a zahrada | Domácnost | Doplňky do kuchyně | Vaření | Zavařovací hrnce

✅Zavařovací sklenice s klipem DELLA CASA jsou ideální pro zavařování ovoce, marmelád, pesta, hub apod. i pro zavařování paštik, masa a jejich dlouhodobé uskladnění. Vakuum ve sklenicích s kvalitním klipem z nerezavějící oceli a těsněním z přírodního kaučuku zůstane zachováno déle, než u běžných zavařovacích sklenic. Zavařené pokrmy mohou být skladovány po dobu 3 až 6 let. Odolné těsnění z přírodního kaučuku je vhodné pro opakované použití, při správném zacházení je lze pro zavařování použít až 3krát.Materiál: odolné sklo, prvotřídní nerezavějící ocel, přírodní kaučukÚdržba: vhodné do myčky, těsnění v myčce nemyjteZáruka: 3 roky..Tescoma zavařovací sklenice s klipem TESCOMA DELLA CASA 1000 ml

Tescoma zavařovací sklenice s klipem TESCOMA DELLA CASA 1000 ml

✅Ucelený sortiment výrobků pro zavařování DELLA CASA zahrnuje zavařovací sklenice s klipem z  vysoce odolného skla s celonerezovými klipovými uzávěry a špičkovým těsněním z přírodního kaučuku.   V čem zavařovací sklenice s klipem DELLA CASA..


TESCOMA zavařovací sklenice s klipem TESCOMA DELLA CASA 1000 ml 4,75 (95%) 24 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma zavarovaci sklenice s klipem tescoma della casa 1000 ml obsahuje 2 produkty.


Sociální sítě
facebook youtube
Hledáte tescoma zavařovací sklenice s klipem tescoma della casa 1000 ml? Poradíme jak vybrat TESCOMA zavařovací sklenice s klipem TESCOMA DELLA CASA 1000 ml, z výběru eshopů.
© 2021Kontakt