TESCOMA dóza PAPU PAPI 250 ml, 2 ks, modrá


TESCOMA dóza PAPU PAPI 250 ml, 2 ks, modrá

Dětské zboží | Školní potřeby | Boxy na svačinu

✅Dózy PAPU PAPI - vynikající pro skladování, přenášení a podávání dětských pokrmů.Dózy jsou vyrobeny unikátní technologií nanoCARE™ ze špičkového plastového materiálu vhodného pro použití ve zdravotnictví. Díky použité technologii jsou dózy PAPU PAPI: antibakteriální, nezabarvují se, nevstřebávají pachy a jsou ekologické. Jsou opatřeny dobře těsnicím víčkem a přesnou odměrkou. Samostatné dózy a víčka, i dózy s nasazenými víčky, jsou stohovatelné a perfektně skladné.   Specifikace a výhody: dózy i víčka lze sterilizovat a používat v mikrovlnné troubě (při ohřevu vždy víčko pootevřete) čištění: stačí opláchnout, není třeba mýt v myčce, lze sterilizovat s originálními motivy laňky, medvídka a slona záruka: 3 roky..Tescoma dóza PAPU PAPI 250 ml, 2 ks, modrá

Tescoma dóza PAPU PAPI 250 ml, 2 ks, modrá

✅Vynikající pro skladování, přenášení a podávání dětských pokrmů.   V čem dózy PAPU PAPI vynikají?   Jsou vyrobeny unikátní technologií nanoCARE™ ze špičkového plastového materiálu vhodného pro použití ve zdravotnictví. Díky použité technologii nanoCARE™ jsou dózy..


TESCOMA dóza PAPU PAPI 250 ml, 2 ks, modrá 2,5 (50%) 22 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma doza papu papi 250 ml, 2 ks, modra obsahuje 2 produkty.


Sociální sítě
facebook youtube
Hledáte tescoma dóza papu papi 250 ml, 2 ks, modrá? Poradíme jak vybrat TESCOMA dóza PAPU PAPI 250 ml, 2 ks, modrá, z výběru eshopů.
© 2020Kontakt