NUK Sterilizátor do mikrovlnky Micro Express Plus


NUK Sterilizátor do mikrovlnky Micro Express Plus

Pro děti | Péče o dítě | Sterilizátory a ohřívače lahví

✅Miminka vyžadují důkladnou péči – předevšim v oblasti krmení. Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby Micro Express Plus je ideální pro každodenní sterilizaci kojeneckých lahví (kromě PA láhví) a příslušenství, které jsou vhodné do mikrovlnné trouby. Sterilizuje až čtyři lahve o objemu 300 ml a příslušenství za pouhé čtyři minuty (nastavení výkonu na 1000 wattů).Specifikace: kleště na láhve pro hygienické vyjmutí jsou součástí balení průhledné víko a jako novinka blokovací systém parní sterilizátor má pouhé tři součásti, snadné použití  vhodný do každé standardní mikrovlnky s min. vnitřním prostorem: 28 x 28 x 18,7 cm (š x h x v)Po skončení sterilizace stačí otřít hadříkem, pokud by potřeboval vyčištění, lze jej umývat i v myčce nádobí...NUK Sterilizátor do mikrovlnky Micro Express Plus

Děti a kojenci | Kojení a krmení

✅️Sterilizátor NUK Micro Express Plus efektivně sterilizuje až 4 kojenecké lahve a doplňky během pouhých 4 minut při 1000 W. Specifikace: Nabízí extra velkou kapacitu až čtyř 300ml lahví, včetně jejich příslušenství (lahve, nejsou součástí sterilizátoru) Speciální konstrukce s držákem láhve pro úsporu místa Obsahuje kleště pro hygienické vyjmutí sterilizovaných předmětů Snadné použití Proces sterilizace je testován a schválen uznávanou laboratoří Vhodné pro mikrovlnné trouby s minimální vnitřní výškou 187mm a vnitřní šířkou a hloubkou 280 mm Vhodný pro většinu komerčně dostupných kojeneckých lahví a mikrovlnných trub (500–1000 W)..


NUK Sterilizátor do mikrovlnky Micro Express Plus 3,25 (65%) 24 x hodnotené

Kategorie produktů nuk sterilizator do mikrovlnky micro express plus obsahuje 2 produkty.


Sociální sítě
facebook youtube
Hledáte nuk sterilizátor do mikrovlnky micro express plus? Poradíme jak vybrat NUK Sterilizátor do mikrovlnky Micro Express Plus, z výběru eshopů.
© 2021Kontakt